Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni hány...

Hol tudom megnézni hány százalékos a gépem vincsesztere?

Figyelt kérdés
Nem rég elvittük szervízbe mert újra kellett telepíteni. Raktak rá másik vírusirtót meg ilyenek. A szervízes csávó azt mondta hogy 45%-os a vincsesztere a gépemnek és hogy pár hónapon belül megadja magát. Nagyon érdekelne hogy most hány százalákon van. Megtudom ezt nézni valahol? Előre jöszi.

2013. aug. 27. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Telepítsd fel a HD Sentinelt:

[link]


a 45% pedig azonnal cserés. Már jóval korábban az lett volna.

Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem az adatok sokkal értékesebbek, mint az azokat tároló merevlemez ára.

Nálam 95% alatti teljesítmény, 99%-nál rosszabb kondició, vagy 1 bad sector azonnali cserét jelent.

2013. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondták h a 45% miatt lassú a gépem, de én eddig azt hittem azért mert h WIFI-s. Felhívtunk egy szakembert ő azt mondta hogyha vissza küldjük(mert garanciás a notebook) akkor is csak egy tesztet csinálnak vele és amig müködik a gépem addig nem fognak vele semmit csinálni. Azt is mondták hogy használjam mint atom és akkor két-három hét és kész vége, és akkor kell visszaküldeni megilyenek. :) amugy köszi segített megy a zöld kéz.
2013. aug. 27. 19:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Amugy ez a cucc amit most mondtál hogy telepítsem avval megtudhatom hogy mennyin van jelenleg?
2013. aug. 27. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, és az adatokból (felpörgési idő, irási újrapróbálkozások száma, hozzáférési idő, és még ki tudja hány paraméter alapján...) pár nap használat után egész jól megtippeli az eddigi használati időt, és a tönkremenetelig várható üzemórákat. Ez utóbbi addig jó, ameddig nem tudja megbecsülni ("Több mint 1000 nap", ezt szokta írni)
2013. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!