Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek jó tablet? Igaz...

Szerintetek jó tablet? Igaz minden?

Figyelt kérdés
Sziasztok..Igaz szerintetek téll,hogy a kiszállítási díj ingyen van ennél a tabletnál?? Szerintetek jó ez a MyAudio 704SR-es? Véleményeket várok előre is!Köszi! [link]
2013. aug. 27. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őket, hogy ingyenes-e a szállítás.

A tabletről a véleményem: Én is vettem ilyen tabot.... 2 hónapot nem bírt ki, pedig csak otthon használtam. Egyébként is ez egy low-end tablet, ez azt jelenti, hogy gyenge, laggolnak a játékok, lefagy sokszor... De 15e ez jár...:$

Te mire használnád ezt a tabot?

2013. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló!Kószi válaszodat.Megmondom őszintén,hogy már átolvastam én is sokszor,és hát rájöttem,tényleg nem lehet nagy cucc. Igazándiből én nem értek hozzájuk,az egyik nagyon jó ismerősömnek szerettem volna venni (hosszú sztori,megértitek).De találtam már egy másikat,ezért akkor arról kérem a véleményeteket! [link] <<-- ez volna az!
2013. aug. 30. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
biztos jó, de a gyártó miért nincs megadva? ennek így elég kamu szaga van..vagy csak én vagyok vak?
2013. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!