Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen erősségű tölthető...

Milyen erősségű tölthető elemet érdemes venni? Megéri drágábbra beruházni? Wifis egérbe, távirányítóba használnám.

Figyelt kérdés
Elsőre a GP márkát láttam meg, árban is normálisnak vélem,mik a vélemények róla?
2013. szept. 2. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

SANYO Eneloop-ot vegyél.


[link]

2013. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És bármilyen univerzális töltővel jó vagy esetleg van márkán belül is hozzá töltő?
2013. szept. 2. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

A legjobb - és ekkor lesz a leghosszabb az élettartama - ha egyenként tudod tölteni, akár ellenőrizni is, hogy mennyit veszített a kapacitásából. Időnként regenerálni is lehet egy, az alábbiakban ajánlott töltővel:

[link]


Tudom, nem olcsó, de megéri az árát. 1x kell beruházni.

2013. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog működni akkuval. Az egér 100%, hogy alig fogja bírni (nekem így volt), a távirányítóba meg kb. fél évente kell elem. Nem éri meg belefektetni akkuba, csak hamarabb tönkremegy mintha időnként egy egy elemet vennél.
2013. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a NiMH akksiknak kicsi lenne a feszültségük, használj NiZn akkukat:

[link]

[link]

Attól függ, hogy a vékony vagy a normál ceruza kell az egérbe.

2013. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!