Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen elektromos eszközt...

Milyen elektromos eszközt építsek?

Figyelt kérdés
Például vannak akik rakétákat építenek én is szeretnék valamit csinálni csak nem tudom mit, szerintetek?

2013. szept. 6. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Robot macskat, esetleg kutyat.

Az most meno. :)

2013. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá hogy robotot csinálok de próbáltam rákeresni interneten robot elkészítésére de nem találtam hozzá semmi segítséget, és nem is ismerek senkit aki ebben tudna segíteni.
2013. szept. 6. 15:58
 3/15 anonim ***** válasza:

Viccet felreteve, pedig mindenfele robot epitesehez egeszen sok angol nyelvu anyag van.

Mondjuk, ha komolyan gondolod, epithetnel automtikus vilagitas ,es egyeb szabalyozast is - az vegso soron meg hasznos is.

2013. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És magyar nyelvűt nem tudsz? Nem tudnál esetleg egy pár linket küldeni?
2013. szept. 6. 19:08
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy jártas a témában, milyen a felszerelésed. A haladó szintűeknek mindig akad 1-2 megoldatlan problémája pl. még jobb erősító, még pazarabb fényeffekt, még pöpecebben programozott PIC. A kérdés feltevése azt sugallja, hogy tehetséges kezdő vagy.

Ha ez igaz, akkor azt javaslom olyan eszközöket építs, amelyek a továbbfejlődésedet segítik. Konkrétan: labortáp, különböző jelgenerátorok, teszterek, DVM kiegészítők, GDO stb.

Ha tévedek, és már menő vagy:

David L. Heiserman Amatőr kapcsolások integrált áramkörökkel 120. oldalán található szuperdilis hanggenerátort építsd meg!

Ha 4020-as számláló kimeneteit dugaszolhatóan oldod meg, hogy a csatlakozó 4 vezeték más tetszőleges kombinációban is csatlakoztatható legyen, el leszel vele egy darabig. Ha jól számoltam egy emberélet kevés lenne az összes variáció kipróbálásához.

2013. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat esetleg ha valaki ki tudná fejteni nekem hogy mi az a DVM GDO az nagy segítség lenne.
2013. szept. 8. 14:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Helyesebb lett volna DMM-et írnom Digitális Multi Méter , a Digitális Volt Mérő csak olyan szleng elnevezés.

GDO angol betűszó Grid Dip Oscillator , magyarul rezonanciamérő.

Egyszerű, de nagyon sokoldalú műszer, sokféle változata létezik, főleg a "füttyösök", rádióamatőrök használják szívesen.

2013. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jut eszembe RÁDIÓAMATŐRÖK! Ha van a közeledben rádióamatőr klub vedd fel velük a kapcsolatot! Én is sokat tanultam tőlük.
2013. szept. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Elektromos hajtásrásegítővel rendelkező kerékpárt! Az nagyon hasznos tud lenni, és jogsi sem kell rá.
2013. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. szept. 11. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!