Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A tabletem bekapcsolásnál...

A tabletem bekapcsolásnál megakad az android felíratnál. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy nagyjából féléves tabletem,Kínából lett rendelve. Teljesen rendben volt minden egészen idáig és nem rémlik, h bármit tettem volna vele, amit nem kellett volna. Amikor megpróbálom bekapcsolni először bejön a zöld adroid jel, aztán vált android feliratra (ahogy mindig), de itt megakad. Tegnap este negyed órán keresztül hagytam töltőn "bekapcsolt" állapotban, h gondolkodjon, semmit nem csinált, még a képernyő sem kapcsolt ki, úgyh végül leállítottam. Fel van töltve, reagál a töltésre, most töltő nélkül nem változik a képernyő már 10 perce. Mi lehet a gond? Vagy mit tegyek? (reset gombra is csak kikapcsol, semmi egyéb)

2013. szept. 11. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a márkája? Ha valami 100 dolláros noname, akkor sajnos nem tudsz mit csinálni, mivel gyárilag gagyi, sajnos ilyen termékből minőségit kell venni.
2013. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem az a kérdés, h noname-e vagy sem (pont annyit fizettem érte, amennyit ér) és aki kommentel, az légyszi a kérdésre válaszoljon!
2013. szept. 11. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

hogy vársz választ ha a márkáját se mondod el?ez magától aligha fog megjavulni és tudni kell ki csinál ilyet ha csinál.


vagy te autószerelőt úgy hívsz fel hogy dadog a motor, de nem mondod el milyen kocsid is van?

2013. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nincs rajta fontos adat akkor re bootold
2013. szept. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!