Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Távolsági buszon találtam egy...

Távolsági buszon találtam egy androidos mobilba való SD kártyát. Hogy tudnám visszaadni a tulajdonosnak?

Figyelt kérdés

Semmi személyes nyom nincs, vannak fényképek, arra próbáltam rákeresni, a fájl neve alapján, de másképp nem tudom, hogy kellene.

van egy adag kép egy bizonyos kirándulóhelyről, de ez nem támpont. egyéb ötlet??


2013. szept. 14. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyomtatsz pár lapot a kártyán talált egy két jellegzetes fotóval és azzal a szöveggel hogy elveszett kártyáját nálad átveheti.
2013. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez nekem is eszembe jutott, de....

a busz 70 kmes távban jár innen-oda, azon a vonalon több busz jár naponta, sokszor megáll, cserélik a járműveket, stb... melyik megállóba tennék hirdetést?

2013. szept. 14. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne várj tökéletes választ.

Lehet hogy aki elhagyta soha nem jár arra többet, vagy egy lopott telót berhelt ki.

2013. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belapus ***** válasza:
Kérdezz rá az állomáson, talán már keresték. Vagy fogják.
2013. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!