Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » DELL U2312HM monitort szeretné...

DELL U2312HM monitort szeretnék venni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van valakinek véleménye erről a monitorról? Mire kéne odafigyelni egy monitor vásárlásánál? Most váltanék egy Samsung SyncMaster 2043wm-ről erre. Tehát tn panelesről ips-re, illetve 20 colról 23 colra.

Játékra (fps-re és stratégiaira egyaránt) és sorozatok nézésére is használnám.


link: [link]



2013. szept. 16. 10:10
 1/9 Osynho ***** válasza:

Nagyon jó monitor! Nekem az elődje az u2311h van és nagyon elégedett vagyok vele. A képe gyönyörű, én egy 22-es, TN-es Samsungot cseréltem le. Azóta se értem hogy tudtam nézni egy olyan monitort évekig. :)


Szóval jó választás szerintem. Ergonómiailag is nagyon jó a cucc, a talapzat sok beállítási lehetőséget enged.

2013. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon köszi! :D Már ma/holnap rendelem is! :D
2013. szept. 16. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak pozitívat tudok róla mondani. Gyönyörű képe van, és játékokhoz is jobb mint a TN paneles. Külön plusz pont az USB Hub is, nekem jobban kézre esik, mint a gépház elején lévő.


Mind anyag, mind képminőségre 5-ös.

2013. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ne felejtsük el azt sem, hogy amíg garanciális, addig a Dell akár egy darab pixelhibával is cseréli. Prémium panelgarancia néven.
2013. szept. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, pénz hiánya miatt csak pár hét múlva tudom megvenni, de sebaj :D illetve sajnos ahogy itt az iponon láttam (ahonnan rendelni szeretném, az oldal amit belinkeltem a kérdésnél), szóval itt nincs 3 napos pixel garancia, de csak nem lesz vele baj
2013. szept. 17. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Sehol nincs rá háromnapos pixelhiba garancia. Írtam is, hogy 3 ÉVES pixelhiba garanciát vállal a dell, premium panelgarancia néven. Tehát ha két hét múlva lenne rajta egy sötét pixel, akkor is cseréli. (ez igen ritka, általában ha három napon túl lesz egy pixelhibád, akkor azt nézheted, amíg össze nem gyűlik a garanciához szükséges mennyiségű ph).


Minőségi panel van bennük, tehát még egyszer, három évig bármilyen pixelhibával cseréli a dell. Egyébként megbízható, nem véletlen vállalja a garit.

2013. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt nem teljesen értem, szóval magához a gyártóhoz fordulhatok, hogy cseréljék ki, ha pixelhibás, függetlenül attól, hogy honnan rendeltem? :D
2013. szept. 17. 22:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell a gyártóhoz fordulni, intézi az ipon a garanciát. Csak arra akartam felhívni a figyelmed, hogy nem kell pixelhibától tartanod.
2013. szept. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :D
2013. szept. 18. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!