Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopról átakarok mindent...

Laptopról átakarok mindent rakni külső merevlemezre. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Képeket ,dokumentumokat átpakoltam,de a gépen még igyis egy csomo minden vagy.Ugy értem ha megnézem a keresőbe pl beirok egy a betűt kiad egy csomo mindent amibe a betű található és azok még mind a gépen vannak...A lényeg hogy mindent átpakoljak a külsőre,ráfog fárni bőven csak nem tudom hogy kell mindent egybe az egész gépről.

2013. szept. 18. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindent akarsz akkor megnyitod a sajátgéped és az egész c-t vagy d-t áthúzod a hddre.
2013. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huzom ,de nem megy :D:D :( azért köszi
2013. szept. 18. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor jobb katt és másol.
2013. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ez lassan,de menni fog köszönöm. És törlés az milyen módon megy?

Mármint régi üzenetek levannak mentve ,stb.azokat kiszeretném törölni de rengetek cucc van rajta és egyesével átnem válogatom,meg van amit nem is szabad letörölni,vagy amihez nem szabad hozzányulni,ami mondjuk eredetileg rajta volt gépen.Azt rajta akarom hagyni,csak azt nem szeretném ,hogy akihez kerül a gépem,mert valamit szerel meg babrál rajta az ne lásson semmi ilyen régi üzenetet meg semmit sem.

2013. szept. 18. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Újra kell előtte rakni a windowst. Az a biztos.
2013. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!