Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a GSMhome-ról?

Mi a véleményetek a GSMhome-ról?

Figyelt kérdés

Itt láttam a legolcsóbban a Nexus 7 2013-as modelljét, de nem ismerem az üzletet. Megbízható üzlet? Miért olcsóbb egy Nexus 7 (2013) 10000Ft-tal, mint máshol?


[link]



2013. szept. 18. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak azt látom, hogy nem rendelhető. :D

Egyébként felszereltségtől függ (magyarul a tartozékoktól), 2013-mas modellnél van ilyen original box, meg lite box meg mittudomén, ez alapján már elmész (rá tudsz keresni), én sem értettem ezt teljesen, de az a különbség, hogy engem nem is volt, mi motiváljon, mert nem is érdekelt.

2013. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy most nem rendelhető, holnap meg talán megint lesz. Nézegettem a napokban, elfogyott, másnap volt. 74900Ft körül adják egyébként, azzal az árral nagyon ki lennék békülve. Furcsa, máshol 85000-95000 Ft körül van, ezért is kérdezem, mennyire megbízhatóak és hogy tudnak ennyivel olcsóbban értékesíteni.


Nekem az egyszerű alapmodell kellene amúgy, amin WiFi van, 4G-t és társait amúgy sem valószínű, hogy használnám.

2013. szept. 19. 16:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!