Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért sötétül el a kijelző?

SmallR kérdése:

Miért sötétül el a kijelző?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek van egy Dell Latitude E5500-as laptopja és egy olyan problémánk lenne hogy, ha bekapcsolja a laptopot egy idő után elsötétül a kép, vagy mikor bekapcsolja egyből , szóval ilyen randomban, valamikor használ az Fn Plusz Fényerő gomb akkor egy ideig jó, valamikor csak villog a kép mikor megnyomom, valamikor semmi.. Szerintetek mi lehet a gond?

2013. szept. 20. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A háttérvilágítással van a gond,gondolom nem LED-es?Ha LED-es akkor valami más,a gond,mivel a LEdnél nem találkoztam ilyen problémával.
2013. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kiírom, ha valakinek ugyan ilyen problémája lenne, nekem az inverterrel volt a baj. szervízbe garira kicserélték amúgy kb 200-4500 Ft-s dologról beszéltünk.
2014. jan. 2. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát csak kontakt hiba a háttérvilágítás csöveinél?Vagy cserélve is lett az egész?
2014. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, igazából mondtam neki hogy megtaláltam rá a választ inverter, vigye be szaküzletbe és mondja meg hogy cseréljék ki, és mikor vissza ment akkor mondták az volt a baj, szóval nemtudom kontakt hiba volt-e vagy ki is cserélték :S:D
2014. márc. 18. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!