Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdvözletem! Iskolai csengetőór...

DrNGéza kérdése:

Üdvözletem! Iskolai csengetőóra, iskolacsengő érdekelne. Olcsó, és persze jó. Van valakinek valami jó elérhetősége?

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Mi több helyen kerestünk, de a legtutibb és legolcsóbb megoldásokat itt találtuk: www.diboss.hu/suli

Igen korrekt Úr kezeli az ügymenetet, de a titkárnő is topon van a témában. A szomszéd gazdveztől kaptuk a címet.

üdv.

2013. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 technikus007 válasza:
A Diboss -t azt én is csak ajánlhatom. A mókus aki "topon" van. már 25 éve automatizálással foglalkozik. Miután vettünk technikát és volt később kérdésünk, és fejlesztési, beállítási kérdéseink, volt hogy ingyen kijött - mert hát sulinak nem volt több lóvéja. egyszerűen emberségből segített. Nagyon nem egy lehúzós cég, és kis csapattal dolgoznak, hangtechnikát, azaz hanghálózatot is tőlük vettük. Teljesen jó, és olcsó... az ilyeneknek lesz mindig munkájuk.... meg az üvegeseknek :o)
2013. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tisztelt Kommentelők! Köszönöm a gyors válaszokat. Hétfőn a kollégám megelemzi a dolgokat és majd jelzem, hogy mi mire jutottunk.
2013. szept. 28. 19:22
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

A mi intézményünknek is a Diboss volt az ideális.

Már üzemel is a technika, ügyes kis eszköz.

2013. okt. 5. 12:39
 6/8 Wolf Andi válasza:
A mi intézményünk is őket választotta, és igen gyorsak, olcsók, és a technik amit kaptunk az meg teszi a dolgát, amit ígértek.
2014. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Petőfi Suli válasza:
Látom nem mai a bejegyzés, de csak megerősíteni tudom. Mi is tőlük vettünk ~3 éve dallamos csengetést, és hanghálózatot is. Miden rendben volt vele, és tényleg a legjobb ár érték. És a határidők is pontosak, és rövidek. És később mikor később volt kérdésünk, akkor telefonon is segítettek. A cégben a technikus ha jól emlékszem több mint 30 éve ezzel foglalkozik. Nem véletlen, hogy csak én is ajánlani tudom.
2023. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Petőfi Suli válasza:
És apróság, de mikor telepítették a technikát, akkor a videós kaputelefont, és az egyik teremben lévő hangosítást ingyen megjavítottak. Ez egy iskolában minimum egy hatalmas plusz piros pont mióta tanker van, nagy segítség volt hirtelen.
2023. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!