Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen muszaki boltot ajanlotok?

Milyen muszaki boltot ajanlotok?

Figyelt kérdés
Kulso winchestert szeretnek venni, de nem tudom hol erdemes. Egyszeru, mezei felhsznalo vagyok, nem is lenne szuksegem, csak max. 500 Gb-ra. (300 is boven eleg lenne, de olyat nem igazan latok, illetve nincs nagy arbeli kulonbseg). MediaMarkt-on kivul nem vagyok jartas az ilyenekben, de oket szornyen lehuzosnak tartom. Budapesti vagyok, igy konnyeden mozgok mindenfele, ha van jo otlet. Az ar eleg fontos szempont, sanyaru a diak elet...:D Neten elvbol nem vasarolok, azt kerlek ne is irjatok. Szoval, tud valaki jo muszaki boltot budapesten?
2013. okt. 4. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

ipon.hu

hardverker.hu


vagy

argep.hu-n kinézel egy olcsó bp-i céget.

2013. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!