Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Myvip-en idegesítő hirdetést...

Myvip-en idegesítő hirdetést hogy tüntethetném el?

Figyelt kérdés
A nevemnél (a kép mellett) van egy hirdetés, ami nagyon idegesít, mert nem tudok rákattintani a nevemre, hogy az adatlapomra menjek. Csak az "adatlapom" funkcióval. Tudom, nem nagy tragédia, és ugyanannyiból áll, de én már megszoktam, hogy a kép mellett a nevemre kattintok. Mit csinálhatnék, hogy eltünjön? Nektek is ott van??
2009. nov. 8. 22:09
 1/1 anonim válasza:

A konkrét oldalt nem ismerem, de az ilyen esetekre többféle megoldás/trükk van. Egyik a képek megjelenítésének tiltása, vagy flash reklám esetén a beépülők(plugins) kikapcsolása. Persze ilyenkor eltűnik minden kép az oldalról. A másik megoldás Opera böngészőben egy alkalmas javascript hozzárendelése a problémás oldalhoz, ami egyszerűen leveszi azt a képelemet, ami zavar. Ez utóbbi mindig tökéletes megoldás.

(jobbgombos menü->oldalbeállítások szerkesztése->szkriptek->felhasználói javascript fájlok)

2009. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!