Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy notebook újratelepítése...

Egy notebook újratelepítése kb mennyibe fájhat? 18/L

Figyelt kérdés
én nem értek hozzá párom pedig azt állítja az 5000 ft sok érte .. mert nekem ismerős maszekba annyiért csinálná..

2013. okt. 7. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Durván olyan 3000 - 4000 Ft-os órabérben dolgoznak a drágább informatikai boltokban. Egy újratelepítés olyan 1 óra ha nem rakatsz rá plusz programokat.

Az 5000-et sokallom. Ha hozzám hoznának gépet újratelepíteni nem kérnék el 2500 Ft-nál többet. Nagyon drága a maszekod :)

2013. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát akkor azt hiszem picit megtévesztett.. azt mondta másfél 2 napjába telne.. azt hiszem elviszem inkább máshova..
2013. okt. 7. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Másfél nap, micsoda rohadt tróger, simán belehazudott a szemedbe. MO-n már az a természetes, ha bemész egy üzletbe, azon kell gondolkodnod: hogy fognak engem itt átverni?

De miért is adnál érte egy fillért is? Halálbiztos, hogy a baráti körödben van 1-2 fickó, aki félkézzel is megoldja 2 sörért.

De ha a pároddal együtt van bennetek egy minimális kíváncsiság + alapfokú olvasni tudás, akkor megoldjátok magatok. Tucatnyi blogban írják le szájbarágósan a témát.

2013. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kijavítottak hogy netbook. nincs CD,DVD olvasója és hát ezt usb-ről kell felrakni .. így is sok érte az 5000? mert 2 helyre is írtam email-t és mindkét helyről 5000 volt a válasz.. így mondjuk eléggé sokallom hogy maszekba annyit kér mint más rendesen de hát ha annyi, annyi..
2013. okt. 7. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
USB ről sem nehezebb :D
2013. okt. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már pedig a szakember szerint nem egyszerű de nem okoz problémát..
2013. okt. 13. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!