Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lesz valami...

Mennyi idő után lesz valami baja egy laptopnak ha folyadék ment rá? Képes egy ilyen eset után több hónapig is hibátlanul működni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem laptopra ömlött rá tea kb 5 percig birta utána kinyiffant
2013. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy be is folyt a billentyűzetbe, nem csak rá.
2013. okt. 17. 18:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen? Köszi a nagyon gyors választ, akkor itt most valaki igen sumákolhatott valamit, ha igaz amit mondasz. :D
2013. okt. 17. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt megjósolni nem lehet. Lehet azonnal,lehet soha.
2013. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma ömlött rá egy egész pohár kóla..:D Gyorsan kikapcsoltam, "kiráztam" a billentyűzetből a kólát (elkezdtem rázogatni a notit), utána felitattam a maradékot. Valamint vizes ronggyal kicsit áttörölgettem a billentyűzet közét, hogy az a ragacsos lé annyira ne látszódjon, meg ragadjon. Azóta hibátlanul műxik. (kop-kop)
2013. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor örök rejtély marad, hogy kitől romlott el a laptop
2013. okt. 17. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!