Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 8000ft. Ból (max 10k) milyen...

8000ft. Ból (max 10k) milyen faca agybadugós fülest érdemes venni?

Figyelt kérdés
Néztem csomo mindent de nem jutottam dűlőre... Melyiknek a legjobb a hagzâsa? Sennheiser, AKG, Apple Earpod, Skullcandy, Creative? Egyszrűen nem birok dönteni :S

2013. okt. 21. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A kommerszek közül Sennheiser, AKG, esetleg Sony, a Skullcandy-t és társait felejtsd el, szemetek. De leginkább a hifista márkák között nézelődnék, Brainwavz, Superlux, Beyerdynamic (a Shure lehetne az abszolút befutó, de ilyen árkategóriában még nincs).
2013. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :D Igen... a szkulkendirol sokan mondjàk hogy jol szol de ugyanennyien mondjàk hogy pl gyorsan elFUCKolódik meg nem egy hiperhangzásu de kitudja :) Amugy a sonyrol inkabb mondjàk hogy szar...
2013. okt. 21. 17:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Most nekem a listámon van 4 màrka (Sennheiser, Creative, Beyerdynamic és Brainwavz)... Ezek közül melyik lenne a jobb hangzásilag, kialakitásilag és persze kàbeltörèsileg xd
2013. okt. 21. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!