Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Külföldi kapcsolattartáshoz...

Külföldi kapcsolattartáshoz milyen eszközt ajánlanátok leginkább?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan írjon, aki volt külföldön és van ilyen téren tapasztalata.

Ne nézzetek hülyének légyszíves, nő létemre nem nagyon értek az elektronikus kütyükhöz.Lányom úgy néz ki menni fog külföldre kirándulni, meg majd szakmai gyakorlatra pár hónapra (sulis dolgok..)És nem nagyon tudunk dönteni,hogy mit vigyen, amivel gond nélkül tudnánk tartani a kapcsolatot.Mobiltelefon elég lenne?Vagy inkább laptopot, vagy mi lenne legjobb?És az is kérdés, hogy milyen díjcsomag lenne érdemes, vagy mobilinternet?T-mobilosok vagyunk, előfizetéses, de már lejáróban van...

Mit gondoltok, mi lenne a legjobb megoldás?

Egyébként Franciaországba és Írországba mennének, vagy Anglia.Tehát elég messze...


2013. okt. 22. 09:09
 1/3 anonim válasza:
A mobillal kapcsolatban sajnos nem tudok nyilatkozni. Nekünk ez alapból felejtős volt (drága), mikor a barátom Londonba utazott 1 évre. Így maradt az internet, skype-on láthatjátok, hallhatjátok is egymást. :)
2013. okt. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Internet, akkor gondolom laptop kellene.És barátod hogy oldotta meg a feltöltését(úgy értem, pénzzel).Mert akkor gondolom mobilinternetje volt.Külföldön is meglehet vásárolni a feltöltést?

2013. okt. 22. 09:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Telefon, tablet, laptop. Legtöbb helyen van wi-fi hálózat, Skypon láthatjátok egymást, viberen tudtok írni egymásnak stb. én gyakran utazom, a táskámban mindig ott a Sony Vaio 11.6 colos laptopom, felcsapon bárhol és már mehet a Skype. Megfelel a Skyphoz egy tablet is, és telefon is. Magyar netet hiába visz magával, szerintem nem fog működni, de nem tudom biztosra mert nem próbáltam soha. Vodafone-os vagyok, nekem a voda minden országban működött eddig ahol voltam.
2013. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!