Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tableten a felső állapotsort...

Tableten a felső állapotsort (ahol az idő és az akku szintje van) hogyan vihetem le a gombsoros állapotsorba?

Figyelt kérdés

[link]


Így szeretném, hogy az enyém is legyen, tehát, hogy jobb alsó sarokban legyen az idő és az akku jelzője :) Nekem fent is van egy sáv. Azt a felső sávot hogyan tűnthetem el? Hogyan oldhatom meg ezt az egészet?

Köszönöm szíves válaszotokat :)


2013. okt. 25. 15:27
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


:)

2013. okt. 25. 15:28
 2/3 anonim ***** válasza:
A 4.2 adottsága a felső állapotsáv, konkrét választ nem tudok adni, de szinte biztos, hogy root kell hozzá s launcher, ami erre képes. Mindenesetre ha amiatt zavar, hogy kivesz a hasznos részből, akkor mindkettőt eltudod tüntetni hidebar alkalmazással. playen keress rá, ha ez is jó megoldás, root ehhez is kell.
2013. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :)
2013. okt. 28. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!