Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Igazak-e az Energy Saver Pro...

NJudit kérdése:

Igazak-e az Energy Saver Pro energia megtakarító eszközről leírtak? Ugyanis nincs se cégnév, se forgalmazó.

Figyelt kérdés
Az alábbi linken olvastam róla: www.energysaver-pro.com/hun/#order
2013. okt. 26. 10:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem igaz. "tisztítja a felesleges áramingadozást, a zajt, és a feszültséget, stabilizálja az ellátási feszültséget"

Ezeket megteszi helyetted az áramszolgáltató. Ha csak egy kis minimális ingadozás is lenne azt észre lehetne venni. Nagy kamu az egész. Ha egy eszköznek 50W a teljesítménye, akkor annak annyi is marad.

2013. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Szia.

Tegnap én is belebuktam ebbe a kamu oldalba,és fel is ment a pumpa,hogy még mindig hülyítik az embereket ezzel a kamukütyüvel.

Sok észrevétel van az oldallal kapcsolatban:

1--Az egész weboldal elég gyatrán van megtervezve..

2--Az a 75% megtakarítás extrém magas!

3--A listában ahol azt mutatják,hogy milyen készüléknél mennyit spórolhatsz,azaz hány %-ot,ott szerepel ohmos fogyasztó is--villanytűzhely,bojler,ezeknél soha és semmivel nem tudsz fogyasztást csökkenteni,ugyanis pl egy 1000 wattos fűtőszál ha 220 volton 1000 wattot vesz fel,akkor az igenis fel fogja venni azt az 1000 wattot,bármit is kötsz vele párhuzamosan,ha meg pl rendes teljesítmény szabályozóval leszabályozod mondjuk 500 wattra akkor meg tovább tart felfűteni neki azt a vízmennyiséget,,vagy tűzhely esetén az ételt megfőzni,,mint leszabályozás nélkül,,szóval tökre nem ér ohmos vagyis fűtőszálas fogyasztóknál semmi sem..

4--Érdekes módon azok a kamumérnökök akiknek a képei szerepelnek ezen a kamu oldalon,pár másodperc alatt megtalálom a google képkeresővel egy másik rendes és valós cég honlapján,ami nem is ezzel a termékkel foglalkozik...

Szóval a képek is csak a hitelesség kedvéért vannak,,de nem ehhez a kamucéghez tartoznak,hanem csak koppintás.

5--Ennek az oldalnak van még egy olyan aloldala is ahol facebook hozzászólók is hozzászólhatnak a termékhez,és szintén érdekes módon a legtöbb facebook hozzászólónak,akik persze csak dicsérni tudják,valami portfólió szerű képek vannak profilképnek,meg rajzfilmszerű kép,gondolom ezek is a net-ről lettek bekreálva,hogy legyen egy kis marketing...

6--Én is hozzá szóltam a facén keresztül,észrevétel--semmilyen ékezetes betűt nem kezel az oldal a hozzászólásokban,na vajon miért?

7--Ha akkora nagy szám lenne,miért nincs senkinek se az ismerőseim közül?

8--Ha tényleg így működne ahogy ezek leírják,akkor pl a cégek miért nem használják?Nálunk a cégnél az a fogyasztáscsökkentő megoldás,hogy csináltattak kis matricákat,amire az van írva,hogy ha nem használod akkor kapcsold le!És ez van ráragasztva a számítógép,és nyomtató,szkenner,wc-villany,akkutöltő stb..re,,ennyi..

Egyébként villanymotoroknál szoktak ilyet használni,ott valóban használ,azaz javít a fogyasztáson,de nem 75%ot.

Viszont háztartásban Teljesen Felesleges!!

Érdemes ilyenkor a youtubon videókat keresni róla,miközben tesztelik,villanymotoros eszköznél látni némely csökkenést--hűtő,illetve hagyományos transzformátoros fénycső,de van sok eszköz ahol pl még rádob egy lapáttal a fogyasztásra,,és a legdurvább,van olyan videó ahol azt mutatják,hogy még üresjáratban is vesz fel áramot,miközben nincs is rákapcsolva semmi!!

Szóval ha valakinek háztartásba kell akkor inkább ne vegyen,hacsak nem akar kísérletezni vagy játszani vele..

2013. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

Itt egy videó is,ha ezt megnézed garantáltan nem veszed meg.

http://www.youtube.com/watch?v=tRjBuFgPyiw

2013. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

Nehogy már valaki egy szót is elhiggyen az egészből. Annyira irritáló már maga az oldal felépítése is.

Nézzétek meg pl. a görög oldalt (.com/gr/) ahol ugyanazzal a fotóval és szöveggel más nevű 'mérnökök' ontják a hülyeséget.


Itt egy másik link facebook komment imitálásokkal és photoshoppolt számlákkal (még a számlaszámot is lusták voltak átírni):

[link]

Van egy grafikon is, ahol egyszerűen átmásolták a görbét, tehát nem % arányos (lenne) a spórolás.


De végülis a cseles emberek a hülyék hülyeségéből élnek... Az Apple ugyanezt csinálja nagyban.

2013. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Antal C. László válasza:
61%
"Mivel ma rendelem meg, kedd, 29 oktober, 2013 ezért akciós áron, 18400.00 Ft-ért kapom meg az eszközt, a normál ár 38500.00 Ft (ezzel már most spórolok 8650.00 Ft-ot) Ráadásul, a mai akció részeként a házhoz szállítás ingyenes lesz (vagyis így még 3000 Ft is megspórolok)." ... gyenge matek !!! :)
2013. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A.Feri válasza:
Sajnos a szüleim is bevásároltam ebből a csodakütyüből. Már az első pillanatban közöltem velük, hogy nem igazán hiszek benne, de nem tudtuk eldönteni, kinek van igaza... Egészen a mai napig. Aki tényleg kíváncsi az igazságra, annak ajánlom egy fogyasztásmérő beszerzését. Egy ilyennel végeztem el a tesztet én is. A kiválasztott fogyasztó egy hűtőszekrény volt, viszonylag modern (2 éves) modell. Lemértem a fogyasztását a motorjának működése közben, először a csodakütyü nélkül. Erre 110 és 120 watt közötti érték adódott, 115-116 watton stabilizálódott hosszabb távon. Mindehhez 0,90-0,92 közötti teljesítménytényező ("koszinusz fí") társult. Ennek feljebb tornázásával elvileg javítható lenne a fogyasztás... Ezt követően bedugtam a csodakütyüt is az elosztó szomszédos konnektorjába. A fogyasztási értékek és a teljesítménytényező tekintetében SEMMIFÉLE VÁLTOZÁS NEM TÖRTÉNT! Ennyit erről...
2013. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Engem legfőképpen a végeredmény érdekel.

A számlátok sem változott?

2013. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
49%

Antal C. László---Még-jobb,ha a vaterán vagy az apródon veszel valakitől használtan 1000ft-ért,olyantól akik azért adják el mert "valahogy nem vált be nekik" :-)

Azzal még többet lehet spórolni..

2013. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni - különösen Ferit, akinek szülei vásároltak ilyen készüléket -, hogy tudjátok-e, hol és ki gyártja ezt a csoda készüléket? Esetleg, aki rendelt már ilyen terméket rajta volt-e a gyártó neve, címe a termék dobozán, terméktájékoztatón vagy esetleg a küldött számlalevélen.

A vélemények az egyes fórumokon olvasottak alapján elég megoszlóak, valakinek jelentősen csökkent a fogyasztása. Számomra megnyugtató lenne, ha tudnám, hogy ki a gyártó és nem valami kínai piacos masinával szembesülnék, amikor kibontom a dobozt.

Megköszönöm, ha tudtok épkézláb infót írni.

Bodó Cs.

2013. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Srácok.

Komolyan gondoljátok hogy bármi is változik ha egy fogyasztó elé beraksz bármit? A változás a forgalmazó számláján lesz.

2013. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!