Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon költséges lenne ha...

Nagyon költséges lenne ha itthon készítenék egy hangfalat?

Figyelt kérdés
Szeretnék itthon barkácsolni valamit de nem túl költségeset. A hangfalra esett a választásom. Szeretném kérni a tanácsát valakinek aki már készített hangfalat.
2009. nov. 13. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelentős anyagiakat takaríthatsz meg az otthoni hangfalkészítéssel!

Igaz precízség és némi szerszámozottság szükséges:

Kezdéssnek bútorlapot leszabatod asztalossal, vagy OBI-ban stb Kell még fúrógép, csavarhúzó vagy csavarbehajtó gép, dekopir fűrész.

Komolyabb hangfalat rétegelt lemezből építs. Az oldalakat Palma fa ragasztóval is ragszd össze. És néhány tervrajz:

[link]

2009. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nekem 18000 ben volt erősítővel együtt a Mélyládám 70 x 46 x 36 cm -es, 30cm-es, 120 Wattos Somogyis hangszóróval, reflexcsővel. Sikerült behangolnom, hogy 25 Hz ig lemegy, igaz akkor már nem annyira hallani csak az ablakok meg az ajtók remegnek. Volt még benne eredeti somogyis hanhgváltó + bútorlap, vezetékek, stb. Ponotos átgondolt terv kell először, én rengeteget számoltam-mértem előtte. Persze ajánlott egy műhely is ahol nem gond a kosz, por vannak szerszámok. Szerintem megéri, mert ha jól megvan tervezve, jobban szól és úgy ahogy én szeretném.
2009. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!