Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik ilyen készülék?

Kkovax38 kérdése:

Létezik ilyen készülék?

Figyelt kérdés

Csökkentsd az áramszámlád

Tegnap olvastam erről a készülékről. Egyből kitöröltem mert szkeptikus voltam és vagyok is továbbra is mindaddig míg a hasznosságáról meg nem győződök. Ma megint találtam egy ugyanazon címzéssel "Csökkentsd az áramszámlád", egy másik lapra bukkantam rá. Kíváncsian olvasom, hátha valami okosságot találtak ki, meglepetésemre azonban ugyanarra a készülékre vonatkozott mint amelyről a tegnapi weblap hivatkozott. Mivel ezt a kérdést is sokan olvassák, feltételezem, hogy van közöttük villamosmérnök, villanyszerelő, aki véleményt tud mondani. Ha az itt leírtak igazak, akkor mindenkinek hasznos lehet ez a kis készülék. Az egészet az alábbi linkeken lehet elolvasni.


[link]


[link]


Találtam egy videot:


http://www.youtube.com/watch?v=gyRDtfhaqoo


33 amp reading from 79 amp while using power saver

You save more than 50% from this consumption.

Googleval fordítva

33 amp olvasása 79 amper, miközben energiatakarékos

Megtakarítás több mint 50%-a ezt a fogyasztást.



#energiacsökkentés #olcsóbb áram #kevesebb villanyszámla
2013. okt. 27. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.

Szerinted egy konnektorba dugott doboz mit befolyásol egy másik helyiségben lévő hűtő vagy bojler fogyasztásán? Lehet hogy nem is azonos fázisra vannak kötve...


Az egy jól marketingezett műanyag doboz, egy darab leddel, és egy előtét ellenállással. Esetleg egy bonyolultnak kinéző áramköri panelre feltéve, valós funkcióval és tápellátással nem rendelkező integrált áramkörök, és egyéb jól kinéző alkatrészek közé.

2013. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon vicces szerkezet:D

Egyszer szétszedtem egy ilyet... 1db kondi volt benne.

2013. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vicces ez a kis kütyü, jó példa arra hogy mivel akarják az embert lehúzni , megpróbálják kihasználni a hiszékenységét
2013. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k..


Itt olvasd el. A lényeg, hogy működik korlátozottan (méretéből adódóan), de mivel a lakosság nem fizet a meddő teljesítmény után, így csak az áramszolgáltatónak teszel szívességet, ha ilyet használsz.

2013. okt. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves L.L., aki a privátot írtad.

Nem haragszom a privátért, de az oldal elsődleges célja, hogy mindenki okuljon a válaszokból.


Te, a válaszolók tanácsa ellenére megrendelted. SMS jött, lemondani nem tudod, az sms-hez nem tartozik telefonszám, csak név... A rendeléssel nincs mit tenni, drága tanulópénz volt.


Nincs meghackelve sem a telefonod, sem a géped. A havazásos sms is feladó névvel jött szám helyett a Pintéár-művektől, a Google és a Facebook is csak feladónévvel küldi a belépési kód sms-eket. De ha sok időm lenne, és regisztrálnék a skype-hoz egy új telefonszámot, akkor ott is megválaszthatnám, hogy a regiszrtrált mobilszám helyett a skype névvel menjenek ki az sms-ek. Ha vicces ember lennék, Nemzeti Adó- és Vámhivatal néven még vicceskedni is lehetne "ön egy perccel ezelőtt elmulasztotta a nyugtaadást, kérjük várja meg kollégánkat" üzenetekkel.


A géped, mailed pedig.... tudod hogy hány olyan spam jön, amit már nem is látok, mert megy a kukába, és látszólag én vagyok a feladója? Sok. Ne foglalkozz velük. Ha megnéznéd a részletes fejlécet, rögtön látnád a feladó semmitmondó címét is...

2013. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!