Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megtudná valaki mondani mi a...

Danizsolt kérdése:

Megtudná valaki mondani mi a különbség egy Fender Squier Affinity precision Bass és egy Squier Vintage Modified P. Bass között?

Figyelt kérdés
A két gitár között 20.000 Ft a különbség ,de nem tudom megéri-e megvenni a drágábbikat. Segítsetek kérlek!

2013. okt. 27. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Anyagában, kidolgozásában, elektronikában, mindenben sokkal jobb a drágább, okkal drágább. De inkább ne vegyél Squiert, mondom ezt úgy, hogy nekem kettő is van (2002 akusztik és 2004 Deluxe Strat), az újak minősíthetetlen minőségűek.

Cortot vegyél, én is erre jutottam, van egy 2009-es Action-A-m, kb a régi Squierekkel azonos minőség, megérte.

2013. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!