Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az usb-s wifi adapter mire...

Az usb-s wifi adapter mire való? SOS (azaz ugyanúgy működik, mint egy router vagy csak veszi a wifit? )

Figyelt kérdés
ha én bedugom a az asztaliba amibe a net van csatlakoztatva akkor én tudom fogni wifivel a laptopon??
2009. nov. 14. 01:26
 1/2 anonim válasza:
Úgy szokták reklámozni hogy USB-s wifi vevő. De mivel a wifi 2 irányú kapcsolat ezért elképzelhető hogy meglehet oldani, hogy egy másik wifis eszközzel kommunikáljon az asztali gép. Hogy routerre nem alkalmas az tuti. De ez még nem ok arra hogy ne ossz meg netet wifin keresztül. (soros porton keresztül is meglehet osztani egy asztali gép netét, egy másik géppel)
2009. nov. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen megoldható, de így ahhoz h a laptopon fogni tudd wifin keresztül,ahhoz az asztalinak is be kell lennie kapcsolva, és elég komplikált is beállítani egy kezdőnek.


előnyösebb ha veszel egy routert.

2009. nov. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!