Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megszereztem a voipwise nevű...

Megszereztem a voipwise nevű programot. Szeretnék magyar mobilokat hívni de ahoz fizetni kell (kreditet kell venni). Hogyan tudnék ingyen hívni mobilokat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Magyar mobilt egy voip szolgáltató sem enged ingyen hívni. Viszont van olyan, ahol már tíz forintért tudsz hívni.
2009. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kösz.És olyan nincs hogy hackeléssel ingyen hívás?Mármint valahogy meg hackelni és nem lenne szkség kreditre.
2009. nov. 14. 12:47
 3/12 A kérdező kommentje:
kösz.Meg hackelni valahogy nem lehet?
2009. nov. 14. 13:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudod "meghekkelni". Hacsak a program központi szerverét nem töröd fel, és nem "töltesz" egyenleget magadnak. De programszinten semmiféle "töréssel" nem fogsz boldogulni.
2009. nov. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kösz.Csak mert láttam ilyen cradit generator-t és kiváncsi voltam hogy szerintetek fake-e.
2009. nov. 15. 10:27
 6/12 anonim ***** válasza:
6 eurocent egy perc mobilhívás. Aki ennyiért is hackelni akar, arra már nem igazán lehet mit mondani!!!
2011. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Igen. Az előző hozzászólónak igaza van. Aki 6 centért is hekkelni akar, azt tényleg zárják dutyiba vagy elmegyógyintézetbe.


De ha már annyira ingyen akarsz telefonálni, mobilt hívni, jelenleg 2 út járható.


1) Egyszerűbb út...

Vegyél/vegyetek olyan mobilt a baráti körödnek, amire tudtok Skype-ot telepíteni (lehetőleg Androidosat). Rendeljetek olyan mobil netet, ami ad valamennyi megát és használjátok azt! Egy 500 megás Pannonos csomaggal havi kb. 1700 percet tudtok besélgetni 3G neten keresztül. Ha elfogy az 500 megátok, akkor sincs baj, mert egyrészt nem számláznak túl, csak lassítanak, de a már csökkentett sávszélesség is van olyan gyors, hogy zökkenőmentesen tudjatok Skype-olni (beszélgetni rajta). Ezt tapasztalatból írom. És onnantól már nem számolják a megákat. Vagyis egy 500 megás net csomag áráért korlátlanul tudtok netezni, Skype-olni, satöbbi.


2) Bonyolultabb út...

A legtöbb Dellmont-os Voip kliens támogatja az amerikai mobilok ingyenes és korlátlan hívását. Léteznek úgynevezett Saver SIM kártyák, melyeknek amerikai mobilszámai vannak, és ezeket kimondottan Amerikából tudjátok megrendelni. Ez olyan 25 dollárba kerülnek SIM kártyánként. A lényege az egésznek az, hogy a bejövő hívások a szolgáltató átal megjelölt országokban (köztük van Magyarország is!) teljesen ingyenesek és korlátlanok. Vagyis ha itthon egy ilyen SIM karit raksz a telefonodba, akkor egy Dellmont-os szoftveres telefonprogramról ingyen tudnak téged hívni a mobilodon. De ez eléggé komplikált. Nem hinném, hogy a haverjaid rá lennének ragadva a számítógépre, hogy Pistikét ingyen hívhassák az amerikai SIM kártyáján. Hamarabb fogjátok az 1-es pontban megjelölteket alkalmazni, mint ezt a 2-es pontot.

Ezt a SIM-et nem kisgyerekeknek találták ki, akik sajnálnak 2 Ft-ot (percenként) kifizetni vezetékes hívásokra egy normális VoIP szolgáltatónak, vagy 8 Ft-ot percente mobil hívásra.


Amúgy meg ha egy fejlettebb országot ha jobban megnézel: a világ egyre inkább Skype orientált. Egyre több helyen rakják bele a telefonokba, TV-kbe, Blu-Ray lejátszókba, satöbbi. Ezé a jövő, és a VoIP-os mobiloké (Android 2.3 és újabb, iPhone, Nokia bizonyos típusai)

2012. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A skype is jó alternatíva, csak nem igazán "univerzális". Ha már Androidos telefonod van, akkor tölts le hozzá egy sipdroidot, regisztrálj egy földrajzi számot az ephone.hu oldalán, ezt konfiguráld be a sipdroidba, és ezután BÁRKI tud téged az ephone.hu által adott lokális VEZETÉKES számon(!!) hívni a mobilodon. [Ha van adatkapcsolatod, mint skype esetén.]

Ekkor már egy sima voipszolgáltatótól is fogsz tudni hívást indítani, mivel a vezetékes irányba általában kredit nélkül is tudsz egy bizonyos ideig telefonálni...

2012. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mobilt melyik szolgáltatónál lehet legolcsóbban hívni? Mert én 24 Ft/perc alatt még nem találtam..
2012. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hungary (Landline) FREE* FREE* FREE*

Hungary (Mobile) € 0.010 € 0.012

Eddig ezt találtam legolcsóbbnak, ez a [link] percdíja.

Ez ha jól számolom a 4 Ft-ot sem éri el.

2012. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!