Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebook profilnál miért azt...

Facebook profilnál miért azt a 9 ismerőst mutatja?

Figyelt kérdés

a mostani idővonalas facebookon ugye bal oldalt vannak a képek, ismerősök stb.

ha a saját facebookomon vagyok, akkor ugyanazokat az embereket mutatja ált-ban, viszont ha más nézi meg az adatlapom random dob ki embereket..


a lényeg.: amikor a saját idővonalamon vagyok, olyan embereket mutat, akikkel a legtöbbet chatelek, akiknek legtöbbször nézem az adatlapját vagy éppen ők az enyémet..


De! ez nem mindig igaz..mert van akire rá se kukkantok, meg nem is beszélünk még is ott van...

vagy mindennap megnézem, de soha nincs ott:D

ezt valaki okos tudja?:D


nem olyan fontos..ha nem tudom meg miért van, nem halok bele:D csak kíváncsiságból:)


köszi:)



2013. okt. 31. 10:07
 1/2 anonim válasza:

kíváncsi vagy én mit vettem észre? :D kb azt amit te:

olyan van ott akik nézik a TE adatlapod (9 ism), nem attól függ hogy kivel írsz,kinek nézed,nem. nálam van ott olyan, akit soha nem nézek meg, vagy soha nem írok vele,mégis ott van. emberek tévesen azt gondolják hogy azok vannak ott akikkel sokat chat-elünk de nem :)

2013. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Revoczky Renáta válasza:

Sziasztok!


Nekem tök fontos lenne tudnom, mi szerint válogatják oda az embereket. Ugyanis pasiügy.


Néhány emberre meg van a magyarázatom:

-friss levélváltás

-egymás like-olása

-egymás követése (ugye ki lehet kapcsolni)


Akire én kíváncsi lennék, vele nem levelezek, már nagyon rég nem osztott meg semmit, mégis többször beteszi a saját idővonalamra. Tudjátok, ha mégis néha benéz hozzám, az tök sokat jelentene nekem.

2014. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!