Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma egy videó nézése közben...

Ma egy videó nézése közben feljött egy ablak amit nem tudtam bezárni, és elvileg megbüntettek 25 ezer forintra. Igaz, vagy valaki szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Ma egy videó nézése közben feljött egy ablak amit nem tudtam bezárni, hogy megsértettem egy szerzői jogot és a magyar rendőrség neve alatt kiszabtak rám 25 ezer forint pénzbüntetést.gy idő után az ablak eltűnt és minden olyan, mint régen. Lehet hogy tényleg be kell fizetnem a birságot, vagy valaki csak szórakozik velem?
2013. okt. 31. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy vírus. Nem szabad bedőlni neki. Attól hogy Áder János van a fejlécen, meg rendőrségi címer, még nem valódi.
2013. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
keress rá a neten: rendőrvírus
2013. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen.ezzel mit lehet csinalni?
2013. nov. 1. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!