Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyiket nem bánnám meg ha...

Melyiket nem bánnám meg ha megvenném?

Figyelt kérdés

Most elkezdtem gyűjtögetni és valami értelmes dolgot szeretnék venni, gondoltam egy fényképezőgépre ami már kicsit komolyabb, Nikon D5100 (5200?) (5300?) melyik a jobb, vagy gondoltam még laptopot venni, csak jobb lenne egy hordozható masinéria (samsung series 9-ről mi a véleményetek? valami normális, modern kinézetű jó teljesítményű netezésre, játékra alkalmasat kerestem) :D vagy esetleg telefon cserén gondolkodtam mert iphone 5-re váltottam nemrég de abszolút csalódás blackberry q10 re gondoltam váltani vagy nokia lumia 1020-ra gondoltam melyiket ajánlanátok? és a telefon VS fényképező VS laptop közül?

15/F



2013. nov. 1. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért csalódás az iPhone? Csak, hogy lássuk, mit kéne ajánlani.

Egyébként játékra notebookot nem célszerű venni, desktop gépek teljesítménye nagyobb, és később is bővíthetőek.

2013. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
samsung galaxy s2 ről tértem volna át mert gyűlöltem az androidot és az iphone meg olyan felkapott volt olvasgattam róla hogy mennyire jó teló meg hogy még nem érte meglepetés vele kapcsolatban stb. és kb ugyan olyan volt mint az s2 főleg ios 7-el. valahogy többet vártam tőle, valami változást vagy extra funkciót de kb semmi :S
2013. nov. 4. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Létezik olyan ember aki sem az androidot, sem az IOS-t nem szereti??:D

Amúgy Lumia

2014. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!