Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pc-n a Far Cry 2-höz lehet...

Pc-n a Far Cry 2-höz lehet valahogy használni a sima joystickot?

Figyelt kérdés
A kérdésem konkrétan az lenne,hogy a far cry 2-höz tudom-e használni a joystickot vagy csak billentyűzettel lehet játszani?Mert én sehogy nem tudtam elérni,hogy a játék reagáljon a joystickra :D
2013. nov. 3. 15:47
 1/1 Mondy válasza:
Szerintem nem megfelelő a joysitkod. Nekem Logitech van és működik vele, de tök szar, billentyűzettel sokkal jobb. Pocsék az irányíthatósága. Nem lehet vele normálisan célozni, mert a forgás először tök lassú, utána meg úgy begyorsul hogy 360 fokba körbefordul enyhe érintésre. Mire nagyjából vissza tudok fordulni addigra lelőnek 60-szor. Nemcsak a Far Cry 2-ben de a Crysis 3-ban is kipróbáltam és ott sem tetszett. Billentyűzettel a legjobb minden lövöldözős játék szerintem. A Controllert meghagyom a Dirt3-hoz meg a Need For Speed The Run-hoz. :)
2013. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!