Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Concorde Tab One Táblagépem...

Mataluk21 kérdése:

A Concorde Tab One Táblagépem iszonyatosan szaggat. Alig van rajta 2-3 app és összesen 12mb. Még ígyis szaggat. Mikor megkaptam akkor is egy nem szaggatott de most már ettöl a 2-3 apptol jobban szaggat. Tudtok ajánlani valami lagmentesítő megoldást?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 13:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint mikor megkaptam akkor nem szaggatott.
2013. nov. 5. 13:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy gyári állapot visszállítást.
2013. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen , de a gyári beállítások visszaállítása sem jött be. De minden esetre köszönom szépen :)
2013. nov. 5. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerviz és ne vegyél legközelebb kínai noname cuccokat.
2013. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebből nem szerenék vitát , de ez nem egy noname szar. Tudod ebből a tabból/tabokból többet adtak el mint az IPad-ből. És sokkal több nyeresége van ennek a cégnek. Ennek a mintáját követi a MyAudio Tablet Szériák. Némelyik 2 magos és magonként 1,7 akár 2GH-esek is lehetnek. Ne haragudj de ez egy olyan elfogaható árba volt amennyit megért maga a tab. És nem fogok Csúcskategóriás tabokat venni azért , hogy jól fusson rajta a rendszer. Érdekes a YouTube-on láttam errős a tarból videókat és senkinek semi baja. És még küldtem is egy levelet a cégnek (csak , hogy tudd ez egy magyar cég) és azt a választ kaptam , hogy frissítsem az androidot vissza egy program segitségével. Csak erre eddog nem volt időm mert más dolgaim voltak.
2013. nov. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!