Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Indukciós töltő készítés?...

Indukciós töltő készítés? Valaki segítene? Többi lent!

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy csinálok egy ilyen tekercset (használnak ilyet a mobil töltésre stb...) nézegettem a neten de nem igazán találtam semmit az elkészítéséről... Találtam olyat is hogy rezgő kör az is hasonló (ugye?). Szóval valaki segít nekem ebben? Nem különösebben használnám semmire csak szeretnék egy ilyet barkácsolni :D Remélem valaki segít nekem ebben!

2013. nov. 7. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A fogkefénkben ilyen töltő van.

Sok menetes légmagos tekercs van benne az "adó" részben.

A vevőjében is jó sok menet, plusz az egyenirányító és a töltést vezérlő elektronika.

Mennyi zománchuzalod van? :)

Mennyire vagy képben elektronikailag?

Mennyi időd van? :)

2013. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olyan huzalom sajnos nincs!

Elektronikailag annyira vagyok képbe hogy van egy tekercs, az mágneses teret generál, és a "vevő" rész ebbe a térbe ha be kerül akkor áram indukálódik benne. Időm az nincs sok, viszont pénzem se! :D

2013. nov. 9. 09:26
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha jól tudom ez hasonló egy generátorhoz :D
2013. nov. 9. 09:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagyis transzformátorhoz bocs
2013. nov. 9. 09:39
 5/7 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=M2caQkMMt5w Egy ilyet szeretnék.. De hogyan? :)
2013. nov. 9. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

Ennyi tudással csak kárt tennél valamiben.

2013. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!