Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen jó fejhallgatókat...

Milyen jó fejhallgatókat ismertek?

Figyelt kérdés

Szempotok:

1. Az ára ne legyen túl nagy (max 10ezer körüli)

2. Jó basszusa legyen

3. Sokáig bírja (megbízható legyen)

4. Kényelmes legyen

Külön előny:

1. Hangerőszabályzó

2. A vásárlás során fejhallgatót+vezetéket adnak, amit be kell dugni a fejhallgatóba (nem kell újat venni ha gond van a vezetékkel) vagy vezeték nélküli legyen.


Olyat írjatok amit ti is kipróbáltatok (akár egyszer is) ,

írjátok le tapasztalaitokat, előnyeiteket velük kapcsolatban , illetve a hátrányait.


(Amit a szempontokba, előnyökbe írtam, azért írtam hogy legyen hol elindulni)



2013. nov. 8. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Vezeték nélkülit semmiképp se vegyél, főleg ennyi pénzért ne, mert hangminőség romlást eredményez a kábel nélküli hangátvitel.

Cserélhető kábeles fejhallgatót ilyen áron csak a Superlux kínál, de ezen kritériumot figyelmen kívül hagyva is őket ajánlanám a kíválló ár/érték arányuk és kategóriájukból kiemelkedő minőségi hangzásuk miatt.

[link]

Én a HD661 típust javasolnám, mert cserélhető kábeles(a csomaghoz alapból jár egy hosszabb és egy rövidebb vezeték is). Erőteljes basszusokat ad úgy, hogy mellette a többi tartományt is kellő precizitással szólaltatja meg.

3 év garancia van a Superlux fejhallgatókra.


HD661(fekete színű): [link]

HD661(fehér színű): [link]

2013. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, ezt a márkát eddig még nem is néztem köszönöm



Este még nézegettem füleseket és megakadt a szemem a maxell Retro Dj-én.


Az szerintetek milyen?

2013. nov. 9. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Utcai fejhallgatónak elég jó, de a Superluxok minden tekintetben jobbak nála. Superluxból utcára a HD661-et ajánlom, de ha nem szeretnél rá ennyit költeni, akkor bátran válaszd a Maxell Retro DJ-t, amit én is ajánlottam volna, ha a kérdésed alatt az 5ezer Ft körüli árkategóriát célzod meg.
2013. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A cél az lenne hogy minél olcsóbb, de a 10ezer bőven belefér, csak nem találtam eddig olyan fejhallgatót ami jobb lenne a Retro dj-nél egészen mostonáig.


Nem is értem miért nem halottam eddig erről a márkáról.

2013. nov. 10. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Utcán használnád? Mert ha nem, akkor vannak a HD661-nél olcsóbb, inkább kimondottan otthoni használatra szánt Superlux fejhallgatók is.

pl:

HD681B: [link]


HD668B: [link]


HD669: [link]


Már a HD681B is jobban szól a Maxell Retro DJ-nél, csak ugye nem éppen utcára szánt modell.

2013. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Részben ott használnám,

A Muziker mennyire megbízható bolt?

2013. nov. 10. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Megbízhatóak, olvasd el a HD681B típus alatti vevői véleményt:

[link]

2013. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!