Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-home-tól hoztak két isb...

T-home-tól hoztak két isb 2000-es készüléket a két tévénkhez. Rendesen működtek, de most az egyiknek a bekapcsoló gombja pirosan, a többi előlapi led pedig nem világít. Hátlapnál az ethernet kábel ledje sem világít, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Csütörtökön hozták a két készüléket. Általában csak este szoktam egy kicsit nézni, csütörtök és péntek este még működött. Tegnap este beültem volna, hogy vacsora közben legyen valami háttérzaj, de a fent említett tüneteket tapasztaltam. A router és a készülékek sem lettek piszkálva a három nap alatt. Gondoltam kilazult a kábel, kihúztam és visszadugtam de semmi. Átvittem a másik szobába és az ottani működő doboz kábeleit csatlakoztattam, de még így sem lett jó. Olyan mintha nem érzékelné az ethernet kábelt. Holnap felhívom őket ha nem sikerül megoldást találni rá, csak érdekelt hogy előfordult-e már valakinél ez.
2013. nov. 10. 10:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!