Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Varta Ready 2 Use AAA-s...

Varta Ready 2 Use AAA-s akkukat vettem,4 darabos,800 mAh-s bliszterben, de kinézetre az akku és a csomagolás sem olyan, mint a két darabos kiszerelés. Korábban már volt dolgom más márka hamisítványával. Lehet hogy megint belefutottam egy hasonlóba?

Figyelt kérdés

Azért is nagyon fontos a kérdés, mert két ilyet (AAA/800 mAh) kezdtem el használni egy ledes lámpában és nagyon bevált! 3 napon belül még vissza tudom cseréltetni a gyanúsakat, de az üzletben a 4 darabos kiszerelésben csak ez volt elérhető: [link]

Ellenben én ilyet vettem korábban:

[link]

Ez utóbbi csomagolásán a New Power Generation cimke is csak növeli a kétségemet. Rákérdeztem a "szaktanácsadónál" aki szerint csak a csomagolás más és ugyanaz van benne, de kétlem, hogy értene hozzá.


2009. nov. 17. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem nem hamisítvány, hanem újabb dizájn.

2009. nov. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, de ebből még nem derül ki, hogy mi újság a másikkal : )

Minden esetre sikerült beszélnem a forgalmazóval és ő is megerősítette, hogy "dizájnváltás" volt Herr Vartáéknál, megnyugodhatok.

köszi a hozzáértést : )

2009. nov. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!