Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebayről rendelnék, ki milyen...

Ebayről rendelnék, ki milyen véleménnyel van róla? Hogy működik? Valaki röviden leírná?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá még soha nem rendeltem, azt hallottam, hogy érdemes paypalt csinálni hozzá.

2013. nov. 14. 19:10
 1/4 Osynho ***** válasza:
Így van, érdemes paypalozni, sőt sok helyen csak azzal tudsz fizetni. Jó dolog az ebay. :)
2013. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Épp olyan rendelős oldal mint mondjuk a vatera. Csak az ebay egyszerűbb, olcsóbb és több minden van. A rendelés menete egyszerűbb, mert gyakorlatilag annyi hogy rányomsz hogy 'buy now', tovább nyomod hogy fizetés, átdob paypalra, belépsz, leokézod hogy X ft-ot fizetsz és kész ennyi, senkinek nem kell semmit irkálni meg ilyesmi.

Paypal kell hozzá, azon keresztül érdemes csak fizetni, mert ha nem érkezne meg valami akkor ott visszakapod a pénzed. Sima utalásnál meg kártyás fizetésnél ilyen lehetőséged nincs.

Én kb minden héten rendelek valamit, többnyire kínából, sose volt még semmi gond.

2013. nov. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A paypal akkor megbízható? Köszönöm a válaszokat. Szállítási idő változó?
2013. nov. 15. 18:20
 4/4 Osynho ***** válasza:

A paypal megbízható és gyors!


A szállítási időt feltüntetik a hirdetéseknél.

2013. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!