Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A fraps kb. mennyi fps-t vesz...

A fraps kb. mennyi fps-t vesz el egy játék játszása közben?

Figyelt kérdés
DiRT 2-ről lenne szó, olyan 30-45 FPS-em van. Szeretnék videókat készíteni róla, és nem tudom, hogy egyáltalán hogy működik a fraps, de az már az én problémám. Szóval. Szerintetek max grafikán megmaradna a 30 feletti FPS DiRT 2-ben frapsal fullHD-n? Intel Core i5 650 3.20GHz, GTX 550 Ti, 4x2GB DDR3-1333 RAM.

2013. nov. 14. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
hát figyelj gondolom megvan a program , nem nagy szám működtetni.. Movies "fülnél" ottvan melyik gombbal idnítod el játéknál nekem az F9, ott lehet állítani háyn fps-el vegye.. én a 60-ra mentem.. , és mikor belész a játékba nyomod nagyba megnyomod hogy vegye akkor nekem az fps jelzése átvált piros színre és kiírja hogy hány fps mikor veszi illetve akkor megtudod hogy viszi a géped úgy..bár sztem 20körül lesz.. :S, ha anélkül van mikor 30.. , bár amilyen géped van nem vágom hogy hogy csak annyi, minden fullon van? , mert ha igen akkor ha lejjebb vennél mikor veszel videókat ugye akkor van esély hogy újra annyi legyen felvétel közbe..
2013. nov. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Majd meglátom. Minden esetre köszönöm a segítséget. És igen, minden fullon van. Még az ilyen szűrők is maxon vannak.
2013. nov. 16. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!