Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Intel celeron 2.7 ghz-es...

Intel celeron 2.7 ghz-es processzoromat lecseréltem egy intel pentium 2.8 fhz-esre egyértelmüen a socket. Azonos. Minden jonak kene legyen ;de nem indul z gep mi lehet a. baj?

Figyelt kérdés

#processzor;nemindul;celeron;intelpentium
2013. nov. 15. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
alaplaptól és a biostól függ hogy kezeli-e az újabb processzort
2013. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mit értesz az alatt hogy nem indul.. a rendszert nem tölti be, ad-e képet mikor bekapcsolod? vagy semmi, vagy rendszer töltésnél újra indul vagy kikapcsol...tehát bővebb információ?
2013. nov. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem jön bebsemmi felpörög a venti meg és.egybol le is all az alallapnak jonak kell legyen ugyan ilyen alaplappal használta az is.akitöl vettem
2013. nov. 16. 08:02
 4/11 anonim ***** válasza:
sztem rosszul raktad rá a hűtőt , tettél rá pasztát és tuti jól ráillesztetted erősen? , ilyen volt már nekem is , nekem az volt a gond hogy a hűtés nem passzolt rendesen és miután levettme újra visszraktam erősebben rányomtam minden, utána jó lett , próbáld meg hátha :)
2013. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de ha nem ez lesz a probléma, akkor lehet az ,hogy az alaplapod nem támogatja...mástól kétlem hogy nem indulna el, itt azzal lehet a probléma, a 2.7-essel próbátlad utána? vagy most azt használod?
2013. nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
most hülyenek fogtok nezni:azert nem mont el mert mielotg ez.a gonf fellepett volna akkorse volt jó a gép de letört 2 laba az inyelnek és még a celeront is sikerült elbasznom :s
2013. nov. 16. 11:33
 7/11 A kérdező kommentje:
intelnek*
2013. nov. 16. 11:34
 8/11 anonim ***** válasza:
jajj te..ne nyúlj hozzáááááhanemvagybiztos a dolgodba! :D , miért mibaj lett a 2.7-essel?
2013. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
idegességembe mikor vissza akartam rakni.a celeront annak is letörtem a labat am csináltam már ilyet k sikerrel jártam :s am az.lehet hovy s kevés hütö paszta.miatt nem indult be legelöször?
2013. nov. 16. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:
fasza :S .., hááát én arra gyanakszom i hogy tuti ott a hűtés nem lett rendesen rátéve..de ez csak saját tapasztalat..mikor nekem sem volt jó csak bekapcsolt a gép és annyi..újraindult leállt.. majd jól rányomtam újra a hűtést és utána jó lett..tehát szerintem azzal volt a gond, bár ha az alaplapod nem támogatja azt a proceszort akkor meg az...
2013. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!