Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi legyen fényképezőgép vagy...

Mi legyen fényképezőgép vagy telefon?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy szeretnék egy fényképezőt venni meg egy telefont is, csak nem tudom melyiket kellene előbb megvenni, mert mind a kettőre nincs pénzem. A fényképező az egy Fujifilm Finepix S2995 lenne vagy egy Fujifilm S2800. A telefon pedig Sony Xperia V LT25i, Alcatel OT-8008D Scribe HD, Sony Xperia L C2105 vagy egy Nokia Lumia 820 lenne. Szerintetek melyiket kellene előbb megvenni a telefont vagy a fényképezőt? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. nov. 16. 19:33
 1/2 anonim válasza:

Figyelj...


félig-meddig tapasztalt fotósként mondom neked, hogy 40 000Ft-ért öngyilkosság fényképezőgépet venni.


Hogy miért mondom ezt? A kérdésedből arra következtetek, hogy szeretsz fotózni, ugyanakkor egy okostelefonra is vágysz, ami tök fölös, mert az, hogy azon is tudod a "FaceBook" ügyeidet intézni és 3-5 gagyi unaloműző játék rámegy.


Jómagam is most keresek egy szinte ugyan olyan (Fujifilm Finepix S2995) fényképezőgép helyett egy másikat. Ki is néztem magamnak egyet-kettőt, mégpedig Canon 600D, vagy Nikon D3200, de neked megfelelne egy egyszerűbb is, p.l. Canon 500D. Igaz, drága, de mindenképpen megéri beruházni rá. Ezek a gépek tükörreflexes DSLR gépek, cserélhető objektívesek. Fényévekkel egyszerűbb állítgatni, mint egy a te elképzeléseidhez hasonló full-auto gépet.


Ha mégis a telefon mellett döntessz, a Sony Xperia sorozat, ill. a Sony Ericsonok nagyon jók! Csak ajánlani tudom ezeket. Már csak a fényképezője és a HD felbontású kamerájuk miatt érdemes lenne őket választani, de persze nem ugyan az, mint egy fényképezőgéppel.

2013. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm sokat segített a válaszod!
2013. nov. 25. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!