Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért csíkozódik be a tabletem...

Melissza ikszdé kérdése:

Miért csíkozódik be a tabletemen a videó?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy Huawei Ideos Slim 7 tabletem. Mostanában becsíkozódik a videó rajta, és fekete fehér lesz. Ez nem mindig van igy, van amikor jó de egy idö után fekete-fehér lesz aztán pedig becsikozódik. Ha ujra inditom a tabletem , helyre jön ès újra jò lesz. Csak videónál csinálja ezt. Mitöl van ez ?

Elore is koszi a valaszokat :)



2013. nov. 17. 08:59
 1/1 DJ biró válasza:
Van rajta játék? mer ha igen akkor egy olyan játék van rajta!!Nekem is volt egy ilyen problémám egy 3d-s autós játékot szettem le néztem a vidit és csikoss let!!!! ugy hogy egy játék vagy egy fölösleges program teszi ezt!!
2013. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!