Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » érdemes blue-ray lejátszót...

érdemes blue-ray lejátszót vennem? Mikre kell mostanában figyelni?

Figyelt kérdés
jópár éve még a dvd-lejátszók fénykorában vettem egyet, közben bejöttek a blue-ray lejátszók gondolkodtam a cserén, tegnap kiderült hogy tönkrement a dvd-m (pedig nem is használtam gyakran, mostanában már inkább letöltötm a filmeket és pendriveról nézem tv-n) gondolkodom hogy érdemes lenne-e vennem egy bluerayt? a tv LG 42LS570S szóval ki tudnám használni a fullHDját legalább, de nem tudom azóta napjainkra milyen újítások kerültek a blueraylejátszókba mire érdemes figyelnem stb.? ill. iylen dolgok hogy érdemes azonos márkájút vennem a tv-vel jár valami előnnyel? köszi aki tudna segíteni pár mondattal
2013. nov. 18. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vennék.Szerintem a blue-ray-nek már nincs jövője.Vegyél inkább egy jó média lejátszót.
2013. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyél inkább egy multimédia lejátszót
2013. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
még nem néztem utána pontosan mivel tud többet egy ilyen multimédialejátszó, de képeket, videókat tv-n is tudok nézni usb-n
2013. nov. 18. 16:02
 4/4 A kérdező kommentje:
hm ahogy látom ez mégjobban mindenes lehet megéri egy ilyet beszerezni. ez milyennek tűnik? [link]
2013. nov. 18. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!