Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebook-on mit lehet tenni...

Facebook-on mit lehet tenni az ellen, hogy oldalt Like-oljak? (akaratomon kívül)

Figyelt kérdés
Már sokadszorra találkozok olyan oldalakkal, amik "belájkoltatják magukat, vagyis alattomos módon like-olja az oldalt vagy megosztja. Ez ellen mit lehet tenni? /Azon kívül, hogy ne kattintsak rá?

2013. nov. 18. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ne kattints rá, más megoldás nincs
2013. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A facebook alkalmazásokat egyesével nézd végig. Nevedben megoszthatnak stb. Ha letiltani nem tudod, mondd meg, hogy csak egy szűk csoport láthassa az automatikus megosztásokat( pl. egyedül csak te).
2013. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2014. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, pl. van most is egy esemény amire sem én , sem ismerőseim nem jelentkeztek, ellenben ott van hogy "talán részt veszek" . A tippem az hogy volt a szervezésükben egy korábbi buli, arra rányomtam, és most ezt változtatgatják folyton más dátumra és tesznek ki más infot.... Ilyenek ellen mit lehet tenni?
2014. febr. 7. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!