Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért sietnek a digitális...

Miért sietnek a digitális órák, amióta lecseréltem a konnektorokat?

Figyelt kérdés
Siet az ébresztőóra, meg a hifin is siet a digitális óra azóta. Meg az egyik tv-n azóta váltogat az rtl klubon sztereóból monóba. mi lehet ennek az oka?
2013. nov. 24. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A felsorolt jelenségeknek az ég egy adta világon semmi köze nincs a konnektor cseréhez-csak a fura véletlenek játszanak veled!

Még akkor sem lenne összefüggés ha valamilyen változtatást hajtanál végre az elektromos rendszeren.

A digitális órák egy digitális chip alapján számolják az időt elvileg nem is tévedhetnek érezhető módon ha mégis annak esélye kevesebb mint néhány százalék.

A televízió hangnorma tulajdonságok sem függenek az elektromos hálózattól csak és kizárólag az adás jelétől-ha sztereó hang jön sztereóban szól ha mono akkor meg monó.Ez igen gyakori lehet analóg rendszereken a jelromlás miatt de viszont a digitális rendszereken ennek esélye is minimális!

(vill.szer)

2014. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fake kérdés ! :-))))

Még ha "őskori" digitális óráról van szó, ami a váltóáram frekvenciáját használja időmérésre, akkor is semmi köze az aljzatokhoz. Ha csak nem lelassult az idő nálatok, amit ugye az órák nem érzékelnek...:-))))

2014. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem fake kérdés, mi értelme lenne annak?


esetleg az okozhatja, hogy mindegyiknél bekötöttem a védővezetőt is? (csak a konyha melletti szobában volt eredetileg is bekötve, a többiben nem. panel lakás)

2014. febr. 6. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint már mondtam(mondtuk) az elektromos rendszernek és az elektromos szerelvényeknek(így a védővezetőnek is) SEMMI köze nincs a digitális órák működéséhez!

Bele kell nyugodnod hogy nem ez a probléma forrása!

2014. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!