Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma rendeltem egy oldalról...

Ma rendeltem egy oldalról memóriakártyát, az van írva hogy november végéig ingyenes a házhozszállítás, ha ma rendedeltem meg akkor is ingyen szállítják ki?

Figyelt kérdés

kb fél órája rendeltem meg [link]

innen rendeltem, akkor nekem a jövőhéten még ingyen fogják kihozni?


2013. nov. 30. 19:34
 1/2 belapus ***** válasza:

A megrendelés folyamán számítottak fel szállítási díjat ?

Elméletileg küldtek egy visszaigazoló e-mailt.Azon mi szerepel ?

Esetleg az alábbi módon is megnézheted:

"A rendelés folyamata alatt letölthet a fiókból különböző kiállított dokumentumokat a Rendelés Előzmények-re kattintva."

Egy másik áruházból vásárolva - rendelés határidő előtt, szállítás utána - nekem ingyenes volt a kiszállítás.

2013. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a memóriakártya 3690Ft és odaírták hogy szállítási költség ingyenes, és hogy teljes összeg 3690FT

szóval akkor még ingyen hozzák ki.

csak azért féltem mert akkor mikor kiszállítják akkor már nem lesz az akció, de még akcióban rendeltem meg, szóval ingyen hozzák ki!

2013. dec. 1. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!