Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ps3 összekapcsolása fejhallgat...

Ps3 összekapcsolása fejhallgatóval?

Figyelt kérdés
Ps3-at valahogy összelehet kapcsolni egy sima jack dugos fejhallgatóval de mégis hogy valaki tudja?

2013. dec. 1. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tv-ből jön a hang, gondolom a tv-hez csatlakoztatod a jack-et
2013. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De a mikrofont is csatlakoztatni akarom u kellene:D
2013. dec. 1. 21:15
 3/11 anonim ***** válasza:

jaaaah, arra én mán nem tudok választ . ajánlom a gamestar fórumát

www.gamestar.hu/forum

2013. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TaKy99 ***** válasza:

Így kell bekötni egy vezetékes headset-et PS3-ra:

[link]


Elég bonyesz, ezért javasolt a bluetooth headset:

Illetve mire beszerzel minden csatlakozót, vezérlőt hozzá, közel leszel ennek az árához:

[link]


Ha sztereót akarsz, akkor viszont már jóval drágább. Akkor megéri mókolni...

[link]

2013. dec. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TaKy99 ***** válasza:

Linkelet olyat is, ami van raktáron :)


[link]


Természetesen elképzelhető, hogy máshol olcsóbb, vagy találsz olyat ami jobban tetszik...

2013. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha jól olvastam a ps3 wireless headsethez jár egy adapter amit bele kell helyezni a ps3-ba. Szóval a headset géphez is jó meg tv hez is nem? Vagy csak ps3?
2013. dec. 2. 15:21
 7/11 TaKy99 ***** válasza:

Ha jól olvastam a ps3 wireless headsethez jár egy adapter amit bele kell helyezni a ps3-ba. Szóval a headset géphez is jó meg tv hez is nem? Vagy csak ps3?


Pontosan nem tudom, mire gondolsz, de amikt lin keltem azok BT azaz bluetooth-os headset-ek. Azaz minden olyan eszközhöz csatlakoztathatók, amin van BT. pl: mobiltelefon laptop, stb. Illetve vannak olyan TV-k, amikben van BT.

Amit a leírásokban írnak, hogy van hozzá dokkoló az csak a töltésre és tárolásra szolgál.


Illetve léteznek olyan PS3 kiegészítők, amik wirelles donglee van (adapter, ahogy te írtad) de azok csak PS3-hoz jók.

2013. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TaKy99 ***** válasza:
Bocs, hogy bent maradt a hsz másolata az előző hsz-omban, de be szoktam másolni a hozzászólást, hogy vissza tudjam olvasni mire is válaszolok, ha nagyon elszállnának a gondolataim. De most a végén elfelejtettem kitörölni a válaszom elől. ;)
2013. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor azt hogy vezeték nélküli legyen mikrofon+fejhallgató és ps3+pc hez is jó legen nem lehet megoldani mert a gépemben nincs bt.
2013. dec. 2. 16:33
 10/11 TaKy99 ***** válasza:

vegyél hozzá, egy bt usb csak 1500Ft

m.arukereso.hu/?p=p120900083

2013. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!