Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez milyen tablet? Jó, vagy...

Ez milyen tablet? Jó, vagy rossz? Nem értek ezekhez a kütyükhöz, de kellene, ha utazok akkor elérjem a netet, mivel a telefonom nem akarom használni, könnyen lemerül stb. Szóval netezés a fő szempont. Ez mennyit ér kb?

Figyelt kérdés

CPU Rockchips RK2928;1.5GHz;ARM Cortex-A9

Operation System Android 4.1.1

RAM 1GB DDR3;

ROM(Memory) 8GB Nand Flash

Screen Size 7 Inch (4:3)

Type Capacitive Screen

Display IPS

Resolution 800 X 600

Extend Card Support TF card up to 32GB extended

Camera Single front camera 0.3 megapixels

Data interface USB host 2.0 high speed interface( Micro)

Multi-Touch Yes, 5 points multi-touch

HDMI Yes

Video Support 1080P high quality video

Music MP3/WMA/WAV/APE/AAC/FLAC/OGG

Ebook UMD, TXT, PDF, HTML, RTF, FB2?

G-sensor Yes

Game Support 3D game .

WIFI Yes, 802.11 b/g/n

Flash Support Flash 11.3

Earphone Interface 3.5mm

OTG Support U disk,hard disk,phone,digtial camera. card reader etc

Battery 3200 MAh/3.7V Lithium -ion Battery


2013. dec. 3. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó ez netezni, azokért a fos táccs játékokért nem érdemes tabletet vásárolni. Milyen márka? Mert ha ilyen noname ócskaságot akarsz rendelni a kínai piacról, azzal hamar befürdesz. Ha rám hallgatsz, megéri drágábban megvenni a márkát!
2013. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha a tipusát írnád meg és nem a paramétereit.
2013. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De -de ilyen no name kínai :D de 14ezer ft. én meg nem akarok 40 és efeletti összeget kiadni érte. Én is úgy gondoltam,hogy netezni csak lehet majd rajta.

Neked van tapasztalatod azzal kapcsolatban,hogy hamar elromlik?

Valami Sanei N73 :D

2013. dec. 3. 12:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem,hogy miért írják sokan,hogy az olcsó tablet az nem jó,a drága a király stb. Néztem videókat különböző tabletekről és őszintén nem látok sok különbséget a drága és az olcsóbb között.Ti mire használjátok,hogy ennyire a drágára hajaztok?? Azt gondoltam,hogy kb a netezéshez és max zene,videó hallgatás,nézésre használja mindenki!Ahhoz meg minek kiadni 100ezret? Mikor az olcsó ugyanúgy megcsinálja..Mindenesetre én megveszem ezt,nem bukok rajta sokat,ha bedöglik,de úgy érzem,hogy ugyanúgy fog működni mint más tablet.
2013. dec. 3. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyenge, hulladék minőség jellemzi őket, a márkásak legalább a garanciaidőt kibírják (ha nem kajálod le, vagy ejted pofára). Ezek a kínai kis k*cs*g*k nem nagyon akarják meghibásodás esetén gariba becserélni. Olvasd csak el az adott oldal vásárlási feltételeit, garantálom, elállsz a vásárlástól. ;)
2013. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudod van az a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve. 14e-ből gyártással, szállítással, haszonnal nem lehet kihozni jó eszközt.


Természetesen azt vedd amelyik szimpatikusabb, de szerintem 14-ért inkább ne végyel semmit, mert akkor legalább marad 14 ezer forintod.

2013. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én azért is kipróbálom! :) ki tudja lehet,hogy mégis jó lesz,ha meg nem akkor tanuló pénz és nem veszek többet olcsó kütyüt! De ha jó akkor meg baromira fogok magamnak örülni :D és megosztom veletek is tapasztalataim :D
2013. dec. 3. 16:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várjuk. :) Remélem nem fürdesz be vele!
2013. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ja ,de az még minimum egy hónap! :D :(
2013. dec. 3. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!