Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet word 2013-ban "...

Hogyan lehet word 2013-ban " [szám] " formátumú hivatkozásokat beszúrni irodalomjegyzéknek?

Figyelt kérdés
Diplomamunkához lenne rá szükségem, a végjegyzetnél nem találok ilyen beállítást. Kérem aki tudja irja le hol lelek rá . Köszönöm.
2013. dec. 4. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, elöbb a 2007-t linkeltem


Word 2013

[link]

2013. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de az a gond, hogy itt nem lehet kiválasztani [] <-ilyen szögletes zárójeles formátumot, nekem pedig pontosan ezt fogadják csak el. Nem lehet hogy ezt valahol máshol kell keresni?
2013. dec. 4. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2007-es van, de ott az Egyedi jelölés-nél lehet.

[link]

[link]


A 2013-ban, ha jól látom, szintén van ilyen:

[link]


[link]

2013. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TaKy99 ***** válasza:

Kétféleképpen tudod megoldani, vagy lemondasz az automatikus sorszámozásról és a lábjegyzetnél az egyedi jelölést használod, úgy mint [1] és [2] stb... egyesével beállítva


vagy ami egyszerűbb ;) , hogy a felső indexbe helyezett [] jelek közé szúrod be a lábjegyzet számát.

A formátum/betűtípus menüben tudod beállítani a felső indexet.

2013. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dragon007 válasza:
Ha a hivatkozások fül idézetek és irodalomjegyzék funkcióját használod, akkor ott nekem 2016-os word-ben van egy stílus legördülő amiben van egy IEEE 2006-os stílus, ami pont ez a szögletes változat. Szerintem 2013-masban is benne kell legyen ez. Ahogy itt is mutatják: [link]
2017. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!