Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Élethű, kamu pisztolyt hol...

Élethű, kamu pisztolyt hol tudok beszerezni?

Figyelt kérdés
Játékpisztolyra gondolok,amivel semmilyen sérülést nem tudok okozni,és szabadon hordhatom magamnál.

2013. dec. 5. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne tedd.Erre mondják,hogy "fegyvernek látszó tárgy".

Mondjuk 1 igazoltatás során előkerül akkor nehéz lesz

elmagyarázni,hogy miért is van nálad.

Gondolj a napi dohánybolt rablásokra stb.

2013. dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Állítólag egy rendőr megölt egy srácot, aki egy piszoly alakú öngyujtóval akart rágyujtani. Mintha valamikor a híradóban volt.
2013. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

jól mondja az első,hiába játék de fegyvernek látszó így rejtve lehet csak viselni.

ha önvédelemre alkalmas lenne pl gázfegyver lenne akkor még lenne is értelme hogy nálad van de egy olyan tárgynak ami fegyverre hasonlít de azon kívül hogy eldobod kárt nem tud okozni annak semmi értelme.

gázfegyverre viselési engedély szükséges ha hordani akarod.

airsoft fegyvernél nem kell viszont dobozában vagy tokjában viheted nem megtöltve.

2013. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha egy vízipisztoly vagy bármilyen más ártatlan tárgy? nem tiltja a törvény hogy ilyet magammal hordjak nemde?
2013. dec. 5. 12:24
 5/7 dirtboy ***** válasza:

egy vízipisztoly általában nem élethű pl valahogy engem ez nem győzne meg hogy ez egy AK-47

[link]

vagy hogy ez egy luger

[link]

2013. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem pont ilyenre gondoltam......... :D
2013. dec. 5. 14:27
 7/7 dirtboy ***** válasza:

milyenre gondoltál?


egyébként mi lenne a cél,miért akarsz magaddal hordani ilyen izéket?

2013. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!