Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Prodikeys dm piano billatyűhöz...

Buccy112 kérdése:

Prodikeys dm piano billatyűhöz keresnék WIN 7-es drivert, tudnátok linket küldeni hozzá? Vagy valami mókolást h elinduljon.

Figyelt kérdés
(google nem sokat segített)

#Windows 7 #Prodikeys
2013. dec. 8. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem google első találat volt

http://www.youtube.com/watch?v=cS2dIWsWhfY

2013. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam és nem akart együttműködni, próbáltam virtual box-al win xp sp2-re feltenni de ott sem... Ötlet?
2013. dec. 9. 00:44
 3/4 anonim ***** válasza:

virtualbox-al tuti nem fog menni, mert ott integrált szolgáltatások vannak, nem tudod a hardvereket plugnplay eszközként csatolni.

Ha nincs win7 alá drivere és ezt megpróbáltad akkor ennyi. Lehet még egy-két kapcsolódó fórumban keresgélni pl a creative oldalán de sok reményt ne fűzz hozzá.

Inkább rakj fel egy második rendszert, dual boot-os lesz a géped, és majd ott egy windows xp-ben zenélgethetsz.

Az a baj ezekkel, emg az összes creative termékkel, hogy XP alatt az úgynevezett DirectSound technológiát használták ami Vista óta nem került bele a windowsokba mivel egy elavult dolog. Gondolom az összes régebbi creative eszközzel ez a helyzet.

2013. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebbe nem is gondoltam bele, bár nem tudom mit csináltam neki de annyi drivert raktam fel rá h végül is elértem a célomat mert működik bár elég silányul... köszönöm a javaslatokat! (ha újra fel kellene raknom lövésem sincs mit kéne tennem de annyi szent h minden cuccot felteszek és akkor hátha mázlira működni fog.)
2013. dec. 10. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!