Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A 3D-nyomtatás milyen árban van?

Krisipoke kérdése:

A 3D-nyomtatás milyen árban van?

Figyelt kérdés
Ha szeretnék néhány, mondjuk maximum 20-30 darab, 3 cm átmérőjű, 0,3 cm vastag, fogaskerék jellegű tárgyat nyomtatni 3D-ben, azt úgy kb. mennyiért lehetne megoldani egy cégnél, aki ilyenekkel foglalkozik? Csak érdeklődésképp kérdezem, még nincsenek pontos tervek, vagy ilyesmi, csak hogy mire érdemes számítani, ha esetleg valakinek itthon már volt ilyennel dolga.

2013. dec. 9. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
2013. dec. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem egy weblapot kértem, ahol ezzel foglalkoznak, azt én is tudok keresni - olyan ember válaszára számítottam, akinek volt már dolga ilyesmivel, és tud egy hozzávetőleges árat mondani, hogy legalább milyen nagyságrendű pénzösszeget szoktak ilyesmiért elkérni. Nem akarom egyelőre körbekérdezni az ilyen cégeket, főleg, hogy még nincs is konkrét terv.
2013. dec. 9. 01:21
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a Rádai utca Boráros tér felöli végén nézz körül, ott van egy kicsi jelentéktelen kirakat és abban vannak jópofa 3D-s nyomtatott tárgyak kiállítva. Ott olvastam, hogy 3D nyomtatás. Még a Bakáts tér előtt volt a Boráros felé ha jól emlékszem és nem a tér oldalán.
2013. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Volt dolgom arra így megint jártam megint a Rádai utca végén. Igaz, este sötét volt de lefotóztam a boltot ahogy tudtam és annak alapján vissza lehetett keresni a bolt netes oldalát.


"ZETAXIS". Ez van az ajtóra írva.

A kirakatban látszanak a nyomtatott térbeli tárgyak.


Ezt láttam ott:

[link]

[link]

[link]


Itt az adatlapjuk:

[link]


Itt a weblapjuk:

[link]


A többi már tényleg csak rajtad múlik. :)

2013. dec. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!