Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdv. Szegeden hol vagy melyik...

Krisz1669 kérdése:

Üdv. Szegeden hol vagy melyik számítógép üzletben adják vissza a legnagyobb áfát? Mivel áfás számlát szeretnék kérni a határra.

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Na most ezt még egyszer és világosan. :D

Az áfa mérték mindenhol ugyanannyi. Ha leírhatod, akkor is ugyanannyit. Tehát nem értem, hogy mit is akarsz pontosan.

2013. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos, Magyarországon 27% az áfa a számítás technikai cuccokra, amit állítólag ha 50-55.000ft értékben vásárolsz bruttó értéket, akkor vissza tudod igényelni a határon (azt a 27%-ot) Szerbiában ezenbelül, most csak 8% az áfa a számítás technikai cuccokra, tudtommal... Nos azt szeretném meg tudni, hogy melyik üzlet hány % áfát add vissza, mert nekem azt mondták, hogy ez üzletektől is függ, hogy melyik hogyan adja vissza, mennyi %-os áfás számlát add ki, amit a határon a vámnál oda kell adni, és majd csak az után lehet vissza menni az üzletbe, lekérni az áfát :D (ha nem jól tudom, javítsatok :D )
2013. dec. 12. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Az áfa 27%. Majd számold ki mennyit költesz furikázásra, és mennyivel lenne olcsóbb, ha kint megvennéd...


Ja, nem is akarod megvenni, hanem olyat játszol, mint Stadler Józsi az utolsó vacsora festménnyel... nem szóltam, bocs.

2013. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még furikázással is kb 25 eut spórolnék, csak hát üzleteket nem tudok szegeden...
2013. dec. 12. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!