Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit kell tennem akkor ha nem...

Mit kell tennem akkor ha nem azt akarom, hogy a gépem (Windows xp) minden indításkor automatikusan a rendszergazda fiókba lépjen be?

Figyelt kérdés
És igen próbáltam már a 'Felhasználók be- és kijelentkezési módjának megváltoztatása' lehetőséget, de azt írja ki, hogy 'A NetWare ügyfélszolgáltatások kikapcsolta az üdvözlőképernyőt és a gyors felhasználóváltást. Ezen lehetőségek visszaállításához el kell távolítania a NetWare ügyfélszolgáltatásokat. ' . Na most én erre a NetWare-re rákerestem és csak egy dolog van a gépemen ilyen névvel és az a rendszerfájlok között van ahonnan nem szeretnék kitörölni semmit. Ja és még azt ha valaki megmondaná, hogy amikor ki akarom kapcsolni a gépet és nem a szokásos három lehetőséges ablak jön be, hogy 'Készenlét Kikapcsolás Újraindítás', hanem egy "windows98style" ablak ahol ilyen legördíthető lehetőségek vannak, akkor azt, hogy tudom visszaállítani a háromlehetőségesre?

2013. dec. 13. 15:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!